bodrum simli dövme

Simli Dövme İle ilgili Bilmeniz Gerekenler

Simli geçici dövme hazır dövme kalıpları kullanılarak bunun üzerine suya dayanıklı yapışkan bir maddenin (Prosthetic Advise) sürülüp kuruduktan sonra üzerine toz simlerin yapıştırılması esasına dayanan geçici dövme türüdür.

Simli dövme acıtır mı?

Deri üstüne yapılan bir uygulama olmasından dolayı böyle bir şey söz konusu değildir.

Simli Dövme’nin Kalıcılık Süresi Nedir ?

Simli dövme diğer geçici dövme türlerine göre daha az dayanır fakat etkisi diğerlerine göre daha fazladır. Ortalama 1 hafta kalıcılık süresi vardır. fakat bu kalıcılık süresi deniz ve havuz ortamlarından etkileşebilmektedir.

 

 

Simli dövmenin vücuda herhangi bir zararı var mıdır ?

Simli Dövmede kullandığımız yapıştırıcının Sağlık Bakanlığının 20/03/2006 tarih ve 270 nolu bildirimi ile izni alınmıştır. Vücut üzerinde sadece yapışkan bir doku oluşturduğu, deri altına nüfus eden herhangi bir boya ve etken madde olmadığı için zararsızdır. Kullanılan toz simler herhangi bir boya içermediğinden tamamen yapıştırıcının üzerinde kaldığından dolayı tene değmemekte ve dolayısıyla vücuda herhangi bir alerjik durum yaratması söz konusu değildir.

Simli Dövme’de istediğimiz her şekli yaptırabilir miyiz?

Fırça ile uygulanabilme imkanı vermesinden dolayı istediğiniz herhangi bir şekli simli dövme ile uygulayabiliriz. Örneklerimizi görmek için lütfen fotoğraf galerisini ziyaret ediniz.

 

 

Simli Dövme’yi Küçük Çocuklarda Yaptırabilir mi?

5 yaş üstü küçük arkadaşlarımıza gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz

 

Kimler Simli Geçici Dövme Yaptıramaz.

İleri derecede deri hastaları ve alerjik tenler simli dövme yaptırmamalıdırlar.

Yorum Yok

Post a Comment